Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4056 hodnocení
5
3966x
4
46x
3
10x
2
3x
1
31x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2023
+ Som spokojná. Tovar prišiel nepoškodený. ĎAKUJEM.

JH Avatar autora JIŘÍ HYLMAR Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
ŠZ Avatar autora Šárka Zborajová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
Spokojená, doporučuji
PK Avatar autora Petra Kabatova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
MŠ Avatar autora Marcela Škůrková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
Velmi spokojená
DP Avatar autora Drahomíra Petraturová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
Já jsem stálý zákazník a mám velice ráda knihy, které jsem si nakoupila, a stále se k nim vracím.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2023
velice rychlé dodání-super
JM Avatar autora Jitka Műllerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2023
Jsem spokojena s tímto obchodem.Doporučuji.
MV Avatar autora Marie Vokáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2023
Velmi spokojena
JS Avatar autora Josef Slanina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2023
IB Avatar autora ingrid berankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2023
AN Avatar autora ALEXANDRA NOWICKÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2023
RJ Avatar autora Renata Jarosova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2023
SŠ Avatar autora Soňa Škrancová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2023
super
ST Avatar autora Sylva Trantová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
BU Avatar autora Bohuslav Ulčák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
JS Avatar autora Jiří Slaběňák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
OK
HH Avatar autora Hana Havlíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
LH Avatar autora Lenka Hugrová Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 15.3.2023
Dobrý den zatím mi kniha nebyla doručená. Původní adresa byla na zásilkovnu. Prosím pošlete mi teda knihu na adresu Tylova 298 Blatná 38801.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 20.3.2023
Dobrý den, paní Hugrová, jedinou objednávku, kterou u Vás evidujeme, je na e-knihu. To znamená elektronickou, která Vám byla doručena e-mailem ihned po zaplacení. Žádnou jinou objednávku na Vaše jméno zde nevedeme.

Ovládací prvky výpisu

4063 položek celkem