Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4054 hodnocení
5
3965x
4
46x
3
10x
2
3x
1
30x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
+ Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
Kniha přišla velice rychle.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
Rychlost, informovanost, spolehlivost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
100% spokojenost,kvalitní zboží jako vždy,rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
+ Rychlost, dobré produkty a jejich popis

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
+ rýchle dodanie i do SR
+ -----------------------------

--------------------------------------------
JO Avatar autora Jiřina Ondráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
BŠ Avatar autora Božena Štavova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
Velmi spokojená
HZ Avatar autora Hana Zapletalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
Děkuji a moc.
JK Avatar autora Jiřina Kocmichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
Doporučuji
PM Avatar autora Peter Matuška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
Vsetko super. Rychle dodanie na to, ze to ide z ineho statu. Kvalita vyborna.
PL Avatar autora Petr Lhoták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
RK Avatar autora Růžena Kotasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
Velice.
ML Avatar autora Martina Lindiš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
Odporučam
FT Avatar autora František Tichý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
Naprostá spokojenost.
JH Avatar autora Jan Hamberger Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
LS Avatar autora Larisa Segurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
Jsou super , a vždy spolehlivý. Dobře zabalené .
VP Avatar autora Valéria Pavlendová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
Som nadmieru spokojná
VS Avatar autora Veronika Stará Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
ZK Avatar autora Zdenka Kourilova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024

Ovládací prvky výpisu

4061 položek celkem